Witaj

Poznaj "Beauty and the Trip", blog inspirowany słynną bajką "Piękna i Bestia". Nasza historia również rozgrywa się w Europie.

"Beauty", inaczej Paulina i "Trip ... ster?", czyli Nishant, znany jako Jimmy.

Kilka słów o nas:

Cześć jestem Paulina, część "Beauty" tego bloga.

Mam 25 lat, obecnie mieszkam w Poznaniu. Dorastałam w małym miasteczku 20 km stąd. Ukończyłam studia w 2015 roku, a teraz pracuję. W tym samym roku poznałam się z moim chłopakiem, który uczynił mnie bardziej pewną siebie. Teraz jestem osobą, która nie boi się nowych wyzwań i ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele.

Kiedy Jimmy kupił aparat, byłam jego pierwszą modelką i tak już pozostało. Odkryłam, że czuję się pewnie przed obiektywem i sprawia mi to ogromną przyjemność.

Poza tym pasjonuję się muzyką. Lubię dbać o zdrowie, więc łączę muzykę z aktywnością fizyczną, biegam i kilka razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia zumby, dzięki temu czuję się doskonale. Uwielbiam także podróżować i poznawać inne kultury oraz ludzi. Odkąd poznałam Jimmy'ego, zakochałam się w kuchni indyjskiej, kocham jeść!

 

 

Cześć  jestem Jimmy: część "Trip !?" tego bloga.

Mieszkam w Polsce od prawie 5 lat, choć wciąż zmagam się z poprawną polszczyzną mimo to kocham tą kulturę i ciepłych, serdecznych ludzi. Dorastałem w małej wiosce w północnych Indiach. Jako dziecko zawsze dążyłem do życia w Europie. Postanowiłem więc działać i dostałem się na Uniwersytet w Poznaniu, a niedługo potem znalazłem przyzwoitą pracę.

 

Mam obsesję na punkcie fotografii, gdy mój przyjaciel kupił lustrzankę, którą mi często pożyczał, zacząłem robić przypadkowe ujęcia, ale czegoś mi brakowało, więc zdecydowałem się poszukać filmików na YouTube aby lepiej poznać obsługę tego typu aparatu i jak korzystać z programów, takich jak Photoshop / Lightroom, aby zdjęcia były bardziej atrakcyjne. Ciągle uczyłem się nowych sztuczek, aż wreszcie kupiłem swój własny aparat. Wszystko, czego  teraz potrzebowałem, to znalezienie modelki. Miałem ogromne szczęście, gdy spotkałem tą piękną młodą kobietę na swojej drodze, czyli Paulinę zwaną tutaj "Beauty". Wszystko kręciło się od razu, ponieważ ona uwielbiała jak robię jej zdjęcia, a ja uwielbiałem je robić. Około 2 lata temu zaczęliśmy razem mieszkać i razem podróżować, wszystkie wspomnienia zapisywały się na zdjęciach.

 

Zachęcamy Cię do przyłączenia się to naszej wycieczki i mamy nadzieję, że czymś Cię zainspirujemy.

Serdecznie pozdrawiamy!

Paulina i Jimmy aka Beauty and the Trip!?

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

©2019 by beautyandthetrip.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now